← Späť do:
Chiroworks blog

Čo je Chiroworks terapia a ako Vám môže pomôcť s bolesťami

Dátum: 15. 03. 2023 • Autor: Martin Hyben

Chiroworks – unikátna liečebná metóda

Chiroworks je unikátna liečebná metóda, pomocou ktorej sa uvoľňuje tok životnej energie pre obnovu životných funkcii tela.

Chiroworks terapia je súbor techník chiropraxie a segmentálneho uvoľňovania blokácii v tele, čo najjemnejším spôsobom. Bez tvrdých manipulácii a rotácii s telom, ktoré nemusia dobre vplývať na každý organizmus a môžu byť spojené aj s rizikom. Chiroworks terapia je teda veľmi jemná a bezbolestná. Preto ju môžu absolvovať aj bábätká a starší ľudia.

Chiroworks terapeut

Chioworks – čím jemnejšie, tým lepšie

Pred rokmi som začínal s chiropraxiou, no nenaplňala moje predstavy o prístupe k telu a riešení zdravotných problémov. Postupne som sa dostal až ku Chiroworks. Chiroworks pristupuje k pacientovi jemne a náprava kostí a mäkkých častí prebieha buď bezdotykovo, alebo s minimálnym dotykom. Rozdiel je teda v tom, že náprava nie je o náhode, ale každá kosť, každý kĺb sa opravuje zvlášť a precízne sa vyrovnáva. Takto sa docieli, že terapia je presná a tým pádom aj násobne účinnejšia.

Ako prebieha Chiroworks

Ako prebieha CHIROWORKS terapia?

Pacient je vyzlečený do spodného prádla, bez ponožiek a šperkov. Na terapii Chiroworks sa v prvom rade opravuje celková statika tela a následne sa opravujú problémové a bolestivé časti tela. Taktiež, ak je to potrebné sa opravujú vnútorné orgány a dýchanie. Všetko do takej miery, ako to dovolí zdravotný stav pacienta. Každý pacient, ak je to potrebné, dostane odporúčanie na vhodné cvičenie pre jeho zdravotný stav a tiež čomu je potrebné sa vyvarovať.

Chiroworks terapia

Pre koho je terapia Chiroworks vhodná

  1. Pre každého, kto hľadá láskavý prístup terapeuta a nie tvrdé razantné techniky napravovania
  2. Pre každého, kto prijal zodpovednosť za svoj zdravotný stav a je ochotný aktívne pracovať na svojom uzdravení
  3. Pre každého, kto má trpezlivosť so svojim zdravotným stavom
  4. Pre každého, kto chce byť skutočne zdraví a žiť bez bolestí.
  5. Pre každého, kto sa nebude spoliehať len na terapeuta, ale vloží do túžby po zdraví aj vlastné úsilie.

Komu sa terapia neodporúča

Bezbolestná liečebná terapia Chiroworks nie je vhodná pre tých, ktorí chcú len rýchlo potlačiť najväčšiu bolesť a naďalej si zachovať nezdravý životný štýl. Pre takýchto jednotlivcov je účinnosť terapie obmedzená, a príznaky sa skôr či neskôr vrátia.

Viac o terapii Chiroworks

Získajte viac informácii o terapii Chiroworks v sekcii najčastejšie “Otázky a odpovede“. Na podstránke “Poradňa” nájdete informácie o tom, s akým problémom Vám môžeme pomôcť.

Pre názory naších spokojných klientov navštívte podstránku “Recenzie” alebo si prezrite priestory Chiroworks Poprad aj spokojných klientov v selcii “Galéria

Bezplatná konzultácia

Kontaktujte nás a získajte viac informácií o Chiroworks

Infolinka: denne, 9:00 - 16:00 hod.
tel.: 0907 942 851
Klienti a urgentné prípady: volajte alebo píšte na VIP tel. číslo:
tel.: 0901 *** ***
04. 03. 2021

Post Covidový syndróm a chiropraxia

Je to nová diagnóza, ktorá sa objavuje medzi ľuďmi, ktorí prekonali ochorenie COVID 19. A to aj u ľudí, ktorí mali ľahký či miernejší priebeh.
Zistite viac →
29. 06. 2023

Chiropraktik Poprad: získajte úľavu od bolestí pomocou jemnej terapie

Chiropraktik Poprad
Zistite viac →