DOVOLENKAObjednávky: zašlite nám Vaše kontaktné údaje aj opis Vášho stavu • Napíšte nám →

← Späť do:
Chiroworks blog

Čo je Chiroworks terapia a ako Vám môže pomôcť s bolesťami

Dátum: 15. 03. 2023 • Autor: Martin Hyben

Chiroworks – unikátna liečebná metóda

Chiroworks je unikátna liečebná metóda, pomocou ktorej sa uvoľňuje tok životnej energie pre obnovu životných funkcii tela.

Chiroworks terapia je súbor techník chiropraxie a segmentálneho uvoľňovania blokácii v tele, čo najjemnejším spôsobom. Bez tvrdých manipulácii a rotácii s telom, ktoré nemusia dobre vplývať na každý organizmus a môžu byť spojené aj s rizikom. Chiroworks terapia je teda veľmi jemná a bezbolestná. Preto ju môžu absolvovať aj bábätká a starší ľudia.

Chiroworks terapeut

Chioworks – čím jemnejšie, tým lepšie

Pred rokmi som začínal s chiropraxiou, no nenaplňala moje predstavy o prístupe k telu a riešení zdravotných problémov. Postupne som sa dostal až ku Chiroworks. Chiroworks pristupuje k pacientovi jemne a náprava kostí a mäkkých častí prebieha buď bezdotykovo, alebo s minimálnym dotykom. Rozdiel je teda v tom, že náprava nie je o náhode, ale každá kosť, každý kĺb sa opravuje zvlášť a precízne sa vyrovnáva. Takto sa docieli, že terapia je presná a tým pádom aj násobne účinnejšia.

Ako prebieha Chiroworks

Ako prebieha CHIROWORKS terapia?

Pacient je vyzlečený do spodného prádla, bez ponožiek a šperkov. Na terapii Chiroworks sa v prvom rade opravuje celková statika tela a následne sa opravujú problémové a bolestivé časti tela. Taktiež, ak je to potrebné sa opravujú vnútorné orgány a dýchanie. Všetko do takej miery, ako to dovolí zdravotný stav pacienta. Každý pacient, ak je to potrebné, dostane odporúčanie na vhodné cvičenie pre jeho zdravotný stav a tiež čomu je potrebné sa vyvarovať.

Chiroworks terapia

Pre koho je terapia Chiroworks vhodná

  1. Pre každého, kto hľadá láskavý prístup terapeuta a nie tvrdé razantné techniky napravovania
  2. Pre každého, kto prijal zodpovednosť za svoj zdravotný stav a je ochotný aktívne pracovať na svojom uzdravení
  3. Pre každého, kto má trpezlivosť so svojim zdravotným stavom
  4. Pre každého, kto chce byť skutočne zdraví a žiť bez bolestí.
  5. Pre každého, kto sa nebude spoliehať len na terapeuta, ale vloží do túžby po zdraví aj vlastné úsilie.

Viac o terapii Chiroworks

Získajte viac informácii o terapii Chiroworks v sekcii najčastejšie “Otázky a odpovede“. Na podstránke “Poradňa” nájdete informácie o tom, s akým problémom Vám môžeme pomôcť.

Pre názory naších spokojných klientov navštívte podstránku “Recenzie” alebo si prezrite priestory Chiroworks Poprad aj spokojných klientov v selcii “Galéria

Bezplatná konzultácia

Kontaktujte nás a získajte viac informácií o Chiroworks

Infolinka: denne, 9:00 - 16:00 hod.
tel.: 0907 942 851
Klienti a urgentné prípady: volajte alebo píšte na VIP tel. číslo:
tel.: 0901 *** ***
19. 04. 2019

Sedenie za počítačom

Veľa ľudí v poslednej dobe našťasie už rieši techniku cvičenia️‍, ako správne dvíhať predmety atď., Málokto však rieši to, ako by mal sedieť v práci.
Zistite viac →
04. 11. 2019

Bolesť krčnej chrbtice

Za najčastejší spúštač bolestí krčnej chrbtice pokladám hlavne sedavé zamestnanie. Spustené ramená, ohnutý chrbát za stolom časom môže narobiť hlboké vrásky.
Zistite viac →