Recenzie

Prečítajte si názory spokojných zákazníkov. Pre viac informácií o našej ponuke nás smelo kontaktujte

Odporúčam. Dva roky som sa trápila s kolenom a nikde mi nevedeli pomôcť. Po prvej terapii som konečne mohla opäť športovať. 

—Karin F.

Očakávala som 50% zlepšenie no pravda bola iná. Od vyšetrenia nemám migrény ani problémy s krčnou chrbticou. Odporúčam na 100%. 

—Iva K.
Chcem sa poďakovať p. Martinovi Hybenovi za nápravu môjho tela. Absolvovala som2xterapiu a môžem povedať,že bolesti kolien zmizli, chrbtica je v pohode a ja fungujem normálne,ako už dlho nie. Ďakujem aj jeho pani manželke,je to jedna milá žienka, ktorá pomôže a rada zodpovie aj otázky ktoré máte. Obom prajem veľa síl a mnoho spokojných klientov.
—Jana S.
Tak idem sa aj ja podeliť o moju skúsenosť. 4 roky som bola, žila, pracovala vo veľkých bolestiach. Pracujem v zahraničí. Tak som 3 roky chodievala na chirurgiu. Tam mi CT ukázalo že mám poškodenú platničku. Tak celé 3 roky do mňa pchali len tabletky a inekcie od bolesti. Posledný rok som bola na neurologii. Kde mi pán doktor na môj problém predpísal paralen. Áno je to tak. Známa mi odporučila pána Hybena. A môžem povedať že už po prvej terapii som ako nový človek. Môžem sa hýbať, behať. Proste všetko čo som nemohla posledné 4 roky. Pán Hyben patrí Vám veľká vďaka. Vďaka Vám nemám žiadne bolesti. Budem vás odporúčať každému, kto má zdravotné problémy. A som rada že už 3 z môjho okolia na moje odporúčanie vás navštívilo. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.
—Petra Mikušková
S Martinom sa poznáme ešte z čias keď praktizoval chiropraxiu. V poslednom období som mal pracovné vypätie a malo pohybu. Moje oslabené "kríže" mi to pripomenuli spolu aj s hlasivkami a kašľom, evidentne som bol celý rozhodený, oslabený a všetko sa na mňa lepilo. Oslovil som Martina vzhľadom na pozitívne skúsenosti s jeho prácou. Po príchode som bol príjemne prekvapený peknými novými priestormi, kde bolo cítiť príjemnú pozitívnu energiu. Nová metóda chiroworks je absolútne bezbolestná oproti predchádzajúcej chiropraxii ale výsledky prichádzajú okamžite. Odišiel som veľmi spokojný a už druhý deň sa mi celkový stav nemení späť, len zlepšuje. Takže Martin prajem veľa spokojných zákazníkov a aby si sa naďalej zlepšoval. Ďakujem za pomoc a plnohodnotné fungovanie.
—Martin K.
Po takmer ročných nevysvetliteľných bolestiach chrbta, ktoré ma vyraďovali z každodenného fungovania a z ktorých ma nikto nevedel dostať - bol Martin PRVÝ, ktorý mi dokázal svojím profesionálnym pristupom a pochopením skutočne pomôcť 🙏🏻 od vtedy na neho nedám dopustiť. Urobí vždy maximum, aby človeku pomohol 🔝
—Nikki C.
Na Martina som dostala kontakt od mojej známej. Po 5. rokoch pretrvávajúcej bolesti v oblasti lopatky, kedy mi už nepomáhali ani lieky, som sa rozhodla objednať sa. Už po prvom sedení som odchádzala s veľkou úľavou a bolesť ustúpila. Určite odporúčam, za mňa obrovská spokojnosť!
—Marta Cel
Martin mi znova veľmi pomohol. Cítim sa super. Klobúk dole pred jeho zlatými rukami. Vrelo odporúčam.
—Jarka N.
Odporúčam... určite ešte navštívim keďže mám problém so zlomenou platničkou ktorá mi vyrážala bolesť do nohy... celá pokryvené a odišla som uvoľnena a narovnaná... pracovať musíme všetci ale s bolesťou chrbta a nohy sa to nedá...takže veľmi pekne ďakujem za pomoc...
—Lenka T.
Dobry den, moj syn mal padnute clenky, tak sme isli k ortopedovi, ktory po vysetreni zistil zle postavenie kolennych klbov, co bolo aj viditelne, mal nohy do X. Predpisali mu na noc ortezy, ktore mal nosit rok. Po par dnoch som sa dozvedela od znamej o Chiroworks a panovi Hybenovi a hned sme sa objednali. Ortezy sme nenosili. Na prvom osetreni pan Hyben zistil, ze hlavny problem su vyklbene bedrove klby. Stacili dve osetrenia u neho a chlapec ma rovne nohy. Velke dakujem a velmi odporucam .
—Miriam
Tu niet čo dodať Pán Hyben..po Vašej terapii som sa znovuzrodila,...v64r sa pohybujem ako v mladosti,naštartovali ste mi sluch ..patrí Vám obrovskéVďaka👍🤝🤘
—Kornelia F.
Môžem iba súhlasiť so všetkými pozitívnymi recenziami. Pán Hyben mi veľmi pomohol a uľavil od dlhodobých bolestí, som mu veľmi vďačná a teším sa na ďalšiu terapiu. Myslím, že pán Hyben má veľký dar, jeho znalosti a šikovnosť mi pomohli, kde doteraz ani lekári nevedeli pomôcť. Stopercentne odporúčam a ešte raz veľké ďakujem. A do skorého videnia.
—Renata D.
Martina určite odporúčam..Či už ako trénera alebo chiropraktika 👍
—Dominika V.
Po nehode na motorke som navštívil Martina. Už po prvej terapii som pocítil veľkú úľavu od bolesti v chrbte. Po ďalšej návšteve som sa mohol pomaly vrátiť k cvičeniu a pohybovým aktivitám. Martin ponapraval čo bolo treba a odporučil cviky na cvičenie. Dávam 5 hviezdičiek za profesionálny prístup, znalosti a výsledky terapií.
—Peter Hrebik
Mal som dlhodobý problém s chrbátom ..pochodil som toho dosť ale nikde mi nevedeli pomôcť a presne povedať v čom je problém ..tak som sa vybral do Popradu a dobre som urobil ...ďakujem pekne za pomoc.
—Adam Z.
Včera som bola u Martina s viacerými problemami, ktoré sa uz nedali zniesť.. Zažila som priam magický pocit.. To, čo som nemohla ešte ráno urobiť, čo som nemohla niekoľko rokov urobiť...JE JEDNODUCHO PREČ! Ešte pár detailov doladiť a budem zas, ako predtým.. Martin je TOP!!!
—Lydia J.
Dobrý večer chcem sa podeliť o dobrú skúsenosť a veľmi pekne sa poďakovať Martinovi za jeho šikovné ruky.bola som tam asi pred mesiacom prvý krát a mala som bolesti platničiek,kostrce,hlava sa mi točila,sťažené dýchanie bolesť v hrudi a bolesť chrbta jednim slovom mala som toho dosť .Po prvej terapiu hneď v jeho ambulancii so cítila zlepšenie.Jazdy rok chodím na monografiu lebo som mala hrčku v prsníku .ťa hrčka tam bola 10 rokov .čakám na vysvysledok a čo sa nedozvieme že hrčka tam už nie je .no chvála Bohu.takze Pán Martin ďakujem.v stredu som bola zase za pánom Hybenom a dnes sa zase cítim skvelo čo sa dalo to mi doladila😍a teraz je to už na mne ako sa budem starať o svoje telo ale jedno viem isto že budem všetko robiť a cvičiť ako mi kazal chcem žiť bez bolesti a venovať sa rodinke.a preto odporúčam kdo trpí bolesťami neváhajte a riešte to odborníka ako je on isto nenájdeme z celého srdca ďakujem Pan Hyben zlatý človeka zlaté ruky to musí byť dar od Boha a vďaka aj jeho usmiatej manželke ťa má tiež veľké ❤️💓 ĎAKUJEM
—Gabriela Krchová
Všetkým odporúčam,šla som s pálivou bolesťou za lopatkou,zrazu bolo x odstránených problémov.Po dlhej dobe viem otočiť hlavou.Ďakujeeeeemmmm.
—Anna Z.
Martinov posun v odbore chiropraxie je úžasný , ako dokázal posunúť a skĺbiť svoju metodiku práce ľudským prístupom. Tým že sa poznáme dlhú dobu cez 20 rokov môžem odporučiť na základe vlastných skúsenosti všetkým, ktorí majú záujem o jeho služby.
—Michal M.
Keby boli všetci lekári tak ochotní riešiť problémy svojich pacientov, to by bola radosť ich navštevovať. Martina môžem len odporúčiť, vždy sa snaží pomôcť a hlavne v oblasti chiropraxie má veľa skúseností vďaka čomu prešiel na novú metódu chiroworks ... ďakujem za pomoc :-)
—Ján G.
V zahraničí ma chyropraktik opravil na 20%. Pán Martin mi napravil krk, zaseknutý nerv pri kostrči, problém s jednou dlhšou nohou, a prekvapil ma pouvoľňovaním brušnej dutiny. Cítim sa ako nový človek. Som rád že na svete existujú ľudia ako Martin.
—Martin M.
Odporúčam. Dva roky som sa trápila s kolenom a nikde mi nevedeli pomôcť. Po prvej terapii som konečne mohla opäť športovať 🙂👍🏼
—Karin F.
...Martin ma zobral hned ako mal voľný termín. Skonštatoval že lopatka nie je na správnom mieste. Ponaprával a ja som Okamžite pocítil zmenu k lepšiemu. prešlo 5 dní a ja pracujem z minimálnou bolesťou... Takže zo srdca ďakujem a odporúčam
—Rudolf D.
Roky rokuce som mávala silnú migrénu kvôli krčnej chrbtici. Objednala som sa u pána Hybena urgentnea do týždňa som mala termín. Očakávala som 50% zlepšenie no pravda bola iná. Od vyšetrenia nemám migrény, problémy s krčnou, kolenom a chrbticou. Odporúčam na 100% 🔝
—Iva Kriss
Určite odporúčam mne veľmi pomohol s chrbticou aj s tŕpnutim rúk ... Synovi s bolesťou kolien...
—Lenka P.

Fotogaléria

Podeľte sa o svoju skúsenosť s výsledkami terapie Chiroworks. Podporte nás a pomôžte ostatným objaviť pocit zdravia a pohody.
fotogaléria

Pridajte Váš názor

Podeľte sa o svoju skúsenosť s výsledkami terapie Chiroworks. Podporte nás a pomôžte ostatným objaviť pocit zdravie a pohody.

Pridaj recenziu

Blog

Aktuality zo sveta zdravia, novinky aj zaujímavosti, oznamy, užitočné informácie o terapii Chiroworks
Zistite viac →

Kontakt

Kontaktujte nás ak sa chcete objednať, informácie o voľných termínoch a konzultácie, informácie o cenách
Zistite viac →