DOVOLENKAObjednávky: zašlite nám Vaše kontaktné údaje aj opis Vášho stavu • Napíšte nám →

Recenzie

Prečítajte si názory spokojných zákazníkov. Pre viac informácií o našej ponuke nás smelo kontaktujte

Odporúčam. Dva roky som sa trápila s kolenom a nikde mi nevedeli pomôcť. Po prvej terapii som konečne mohla opäť športovať.

—Karin F.

Očakávala som 50% zlepšenie no pravda bola iná. Od vyšetrenia nemám migrény ani problémy s krčnou chrbticou. Odporúčam na 100%.

—Iva K.
Mal som dlhodobý problém s chrbátom ..pochodil som toho dosť ale nikde mi nevedeli pomôcť a presne povedať v čom je problém ..tak som sa vybral do Popradu a dobre som urobil ...ďakujem pekne za pomoc.
—Adam Z.
Všetkým odporúčam,šla som s pálivou bolesťou za lopatkou,zrazu bolo x odstránených problémov.Po dlhej dobe viem otočiť hlavou.Ďakujeeeeemmmm.
—Anna Z.
Martina určite odporúčam..Či už ako trénera alebo chiropraktika 👍
—Dominika V.
Po takmer ročných nevysvetliteľných bolestiach chrbta, ktoré ma vyraďovali z každodenného fungovania a z ktorých ma nikto nevedel dostať - bol Martin PRVÝ, ktorý mi dokázal svojím profesionálnym pristupom a pochopením skutočne pomôcť 🙏🏻 od vtedy na neho nedám dopustiť. Urobí vždy maximum, aby človeku pomohol 🔝
—Nikki C.
V zahraničí ma chyropraktik opravil na 20%. Pán Martin mi napravil krk, zaseknutý nerv pri kostrči, problém s jednou dlhšou nohou, a prekvapil ma pouvoľňovaním brušnej dutiny. Cítim sa ako nový človek. Som rád že na svete existujú ľudia ako Martin.
—Martin M.
Martinov posun v odbore chiropraxie je úžasný , ako dokázal posunúť a skĺbiť svoju metodiku práce ľudským prístupom. Tým že sa poznáme dlhú dobu cez 20 rokov môžem odporučiť na základe vlastných skúsenosti všetkým, ktorí majú záujem o jeho služby.
—Michal Michalák
Na Martina som dostala kontakt od mojej známej. Po 5. rokoch pretrvávajúcej bolesti v oblasti lopatky, kedy mi už nepomáhali ani lieky, som sa rozhodla objednať sa. Už po prvom sedení som odchádzala s veľkou úľavou a bolesť ustúpila. Určite odporúčam, za mňa obrovská spokojnosť!
—Marta Cel
Tak idem sa aj ja podeliť o moju skúsenosť. 4 roky som bola, žila, pracovala vo veľkých bolestiach. Pracujem v zahraničí. Tak som 3 roky chodievala na chirurgiu. Tam mi CT ukázalo že mám poškodenú platničku. Tak celé 3 roky do mňa pchali len tabletky a inekcie od bolesti. Posledný rok som bola na neurologii. Kde mi pán doktor na môj problém predpísal paralen. Áno je to tak. Známa mi odporučila pána Hybena. A môžem povedať že už po prvej terapii som ako nový človek. Môžem sa hýbať, behať. Proste všetko čo som nemohla posledné 4 roky. Pán Hyben patrí Vám veľká vďaka. Vďaka Vám nemám žiadne bolesti. Budem vás odporúčať každému, kto má zdravotné problémy. A som rada že už 3 z môjho okolia na moje odporúčanie vás navštívilo. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.
—Petra Mikušková
S Martinom sa poznáme ešte z čias keď praktizoval chiropraxiu. V poslednom období som mal pracovné vypätie a malo pohybu. Moje oslabené "kríže" mi to pripomenuli spolu aj s hlasivkami a kašľom, evidentne som bol celý rozhodený, oslabený a všetko sa na mňa lepilo. Oslovil som Martina vzhľadom na pozitívne skúsenosti s jeho prácou. Po príchode som bol príjemne prekvapený peknými novými priestormi, kde bolo cítiť príjemnú pozitívnu energiu. Nová metóda chiroworks je absolútne bezbolestná oproti predchádzajúcej chiropraxii ale výsledky prichádzajú okamžite. Odišiel som veľmi spokojný a už druhý deň sa mi celkový stav nemení späť, len zlepšuje. Takže Martin prajem veľa spokojných zákazníkov a aby si sa naďalej zlepšoval. Ďakujem za pomoc a plnohodnotné fungovanie.
—M. Kurcáb
Určite odporúčam mne veľmi pomohol s chrbticou aj s tŕpnutim rúk ... Synovi s bolesťou kolien...
—Lenka P.

Fotogaléria

Podeľte sa o svoju skúsenosť s výsledkami terapie Chiroworks. Podporte nás a pomôžte ostatným objaviť pocit zdravia a pohody.
fotogaléria

Pridajte Váš názor

Podeľte sa o svoju skúsenosť s výsledkami terapie Chiroworks. Podporte nás a pomôžte ostatným objaviť pocit zdravie a pohody.

Pridaj recenziu

Otázky a odpovede

Odpovede na Vaše najčastejšie otázky: stručné informácie o tom, ako prebiehe terapia Chiroworks
Zistite viac →

Blog

Aktuality zo sveta zdravia, novinky aj zaujímavosti, oznamy, užitočné informácie o terapii Chiroworks
Zistite viac →