Od chiropraxie k chiroworks

Čo je terapia CHIROWORKS?

Chiroworks je liečebná metóda, pomocou ktorej sa uvoľňuje tok životnej energie pre obnovu životných funkcii tela.

Táto terapia je to súbor techník chiropraxie a segmentálneho uvoľňovania blokácii v tele, čo najjemnejším spôsobom. Bez tvrdých manipulácii a rotácii s telom, ktoré nemusia dobre vplývať na každý organizmus.

Ako terapia CHIROWORKS prebieha?

Pacient je vyzlečený do spodného prádla, bez ponožiek a šperkov. Diagnostikujem a následne dávam na svoje miesto časti pohybového aparátu a vnútorné orgány. Všetko do takej miery do akej dovolí zdravotný stav pacienta.

Ako začať?

Koľko terapií CHIROWORKS je potrebné absolvovať?

Je to veľmi individuálne. Všetko závisí od zdravotného stavu klienta. Niekomu stačí prísť 1-2x a je nadlho fit, inému treba aj 3-4x.

Prečo je terapia celotelová, keď ma bolí len krčná chrbtica?

Je síce pravda, že centrum bolestí je v krčnej chrbtici, lopatkách a hrudnej chrbtici, ale dôvod, prečo sa to deje, je väčšinou v žalúdku a tenkom čreve. Práve tieto časti je potrebné napraviť, aby mala krčná chrbtica čo najväčšiu šancu ostať na mieste a nespôsobovať ďalšie bolesti.

Je terapia CHIROWORKS bolestivá?

Terapia CHIROWORKS je prakticky bezbolestná. Využívam hlavne beztodykové techniky, kde sa pacient “napráva” prakticky sám. Ak je to potrebné “doladiť” a zdravotný stav pacienta to dovoľuje, používam veľmi jemné segmentálne techniky

Nemohli by ste mi spraviť len koleno?

Áno mohol, ale vo väčšine prípadov to má zmysel len vtedy, ak ste už absolvovali celotelovú terapiu.

Je terapia CHIROWORKS vhodná aj pre mňa či moje dieťa?

Robím s rôznymi zdravotnými diagnózami a tiež s rôznymi vekovými kategóriami. Môj najmladší pacient mal dva týždne a najstarši 85 rokov.  Každý zdravotný stav si vyžaduje iné techniky a iný prístup. Každému sa snažím pomôcť do maximálnej možnej miery.

Certifikáty

Formulár

Objednajte sa na terapiu CHIROWORKS

Kontaktný formulár