Od chiropraxie k chiroworks

Čo je terapia CHIROWORKS?

Chiroworks je unikátna liečebná metóda, pomocou ktorej sa uvoľňuje tok životnej energie pre obnovu životných funkcii tela.

Táto terapia je to súbor techník chiropraxie a segmentálneho uvoľňovania blokácii v tele, čo najjemnejším spôsobom. Bez tvrdých manipulácii a rotácii s telom, ktoré nemusia dobre vplývať na každý organizmus a môžu byť spojené aj s rizikom. Chiroworks terapia je teda veľmi jemná a bezbolestná. Preto ju môžu absolvovať aj bábätká a starší ľudia.

Pred rokmi som začínal s chiropraxiou, no nenaplňala moje predstavy o prístupe k telu a riešení zdravotných problémov. Postupne som sa dostal až ku Chiroworks. Chiroworks pristupuje k pacientovi jemne a náprava kostí a mäkkých častí prebieha buď bezdotykovo(pacient sa napráva sám), alebo s minimálnym dotykom. Takto sa docieli, že terapia je veľmi jemná a násobne účinnejšia.

Čím jemnejšie, tým lepšie.

Ako terapia CHIROWORKS prebieha?

Pacient je vyzlečený do spodného prádla, bez ponožiek a šperkov. Na terapii Chiroworks sa v prvom rade opravuje celková statika tela a následne sa opravujú problémové a bolestivé časti tela. Taktiež, ak je to potrebné sa opravujú vnútorné orgány a dýchanie. Všetko do takej miery, ako to dovolí zdravotný stav pacienta. Každý pacient, ak je to potrebné, dostane odporúčanie na vhodné cvičenie pre jeho zdravotný stav a tiež čomu je potrebné sa vyvarovať.

Prečítajte si

Najčastejšie otázky

Bolí to?

Chiroworks terapia nie je chiropraxia. Náprava kostí a vnútornych orgánov sa vykonáva pomocou unikátnych, veľmi jemných segmentálnych a bezdotykových techník. Preto je terapia bezbolestná a podľa našich pacientov aj príjemná.

Ako prebieha rezervácia?

Rezervovať svoj termín môžete telefonicky, emailom alebo správou na sociálnych sieťach.

Čo spraviť pred terapiou?

Ideálne je pred terapiou nejesť 3 hodiny a dodržiavať pitný režim. Neužívať lieky od bolesti. Nekrémovať telo a príjsť osprchovaný.

Čo robiť po terapii?

Po terapii je veľmi vhodné oddychovať. Vyhnúť sa 3 dni fyzickej záťaži, aby si to dobre sadlo a zafixovalo sa. Piť 3 litre čistej vody denne. Vyvarovať sa krivému sedeniu, či ležaniu. Najčastejšou reakciou po terapii býva svalovica.

Kedy na terapiu nemôžem prijsť?

Terapiu Chiroworks nie je vhodné absolvovať, ak máte vysoké horúčky, alebo infekčné ochorenie, nádory a stavy ktoré vyžadujú okamžitú hospitalizáciu v nemocnici.

Pre koho nie je terapia vhodná?

Pre ľudí, ktorí vyhľadávajú tvrdé a razantné techniky naprávania, ktoré môžu byť často spojené aj s rizikom.

Pre koho je terapia vhodná?

Pre každého, kto hľadá jemný a láskavy prístup terapeuta.

Pre každého, kto chce byť skutočne zdraví a žiť bez bolestí.

Pre každého, kto má trpezlivosť a pochopenie pre svoj zdravotný stav.

Pre každého, kto sa nebude spoliehať len na terapeuta, ale vloží do túžby po zdraví aj vlastné úsilie.

Koľko terapií je potrebné absolvovať?

Vždy odporúčam absolvovať aspoň dve terapie, obvzlášt pri akútnych bolestiach či seknutiach. Napriek tomu, že dôjde k úľave po prvej terapii, odporúčam druhú absolvovať do jedného mesiaca.

Ak už máte lekárom potvrdené diagnózy (napr. hernia, prasknutý meniskus, koxartróza, gonardróza atď) odporúčam aj viac ako dve terapie.

Môže terapiu absolvovať aj moje dieťa či babka?

Áno, môj najmladší klient mal 3 týždne a najstarši 86 rokov.

Môžem príjsť na terapiu, aj keď mám bolesti?

Kedže Chiroworks terapia je bezbolestná môžte príjsť aj s veľkými bolesťami, ak sa ich chcete zbaviť.

Kde nás nájdete?

Najdete nás v Poprade v Spišskej Sobote na Prešovskej ulici 50.

Z pohodlia vašeho domova

Online terapia CHIROWORKS

Nemôžete ku nám prísť na terapiu osobne? Máte veľké bolesti, alebo ste v zahraničí? Napriek tomu, že naša ordinácia je skoro bezbariérová (pár schodov smerom nadol).

Je tu pre Vás terapia Chiroworks online.

Online terapia je účinná skoro ako u nás osobne.

Prebieha formou videohovoru cez facetime, whatsapp či viber.

Pacient sa napráva sám, pomocou jednoduchých pohybov pod kontrolou terapeuta. Je na to však potrebná druhá osoba, ktorá bude snímať pacienta.

Platba sa vykonáva dopredu na účet po odoslaní faktúry na email. Po prijatí platby Vás budeme kontaktovať, aby sme si dohodli termín terapie. Terapia trvá štandardne 20-30min.

Certifikáty

Formulár

Objednajte sa na terapiu CHIROWORKS

Kontaktný formulár