Možnosti terapie Chiroworks

Odstránenie bolesti pomocou Chiroworks

Pri odstránení bolesti pomocou Chiroworks sa pristupuje k organizmu ako celku, identikuje sa príčina nerovnováhy v tele, a tá môže byť často úplne odlišná od miesta kde sa bolesť prejavuje. Chiroworks terapeut využíva znalosť anatómie a vnútorných telesných procesov na odstránenie bolesti a hlavne príčiny daného problému.

 

Vaše komplexné zdravie, na jednom mieste.

 

Čaká Vás operácia? Chcete, aby sa lepšie podarila? Absolvujte terapiu Chiroworks pred operáciou.

Bolesť chrbtice, seknutia

Na terapii sa napraví statika tela. Konkrétne sa vyrovnajú stavce, panva, rebrá a vnútorne orgány, ktoré sú častým spúšťačom bolestí v chrbte. Ošetrenie je možné absolvovať aj pri nálezoch hernia a protrúzia disku, takisto aj pri implantátoch platničiek.

Členok a achilovka

Bolestivé členky a achilovka sú často spôsobené nerovnostiami v celom tele. Na terapii sa vyrovná najprv chrbtica, panva, bedrove klby, kolena a nakoniec až samotné členky.

Bedrový kĺb

Problémy s chodením či bolesti triesla. Ale aj problémy s pohlavnými organmi. Na terapii sa rieši panva, krížove stavce, kostrč, pohlavné orgány a následne sa dáva bedrový klb do správnej pozície. Ošetrenie bedrových kĺbov až do koxartrózy tretieho stupňa, bez nutnosti výmeny kĺbu za umelý.

Syndróm karpálneho tunela

Na vyriešenie karpáneho tunela je dôležité spriechodniť tok energie v celej ruke. Rieši sa pozícia krčných stavcov, lopatiek, lakťa no takisto aj zapästie a kosti na ruke.

Chronické ťažkosti

Chronická angína, dutiny či iné chronické ťažkosti.

Bolesti ramena

Problémy s ramenom sú väčšinou spôsobené nerovnosťami v rebrách, spadnutou lopatkou, vyrotovanými krčnými a hrudnými stavcami, nesprávnou pozíciou kľúčnej kosti, ale aj samotným ramenným klbom, ktorý býva mimo púzdra.

Hallux a bolestivé palce na nohe

Bolesti v tejto oblasti môžu byť spôsobené nesprávnou pozíciou priehlavkových kostičiek v chodidle. Malé vybočenie už môže znamenať veľké bolesti.

Závrat, vertigo, migréna

Krčné stavce, ktoré sú v blokáde bránia krvnemu obehu do hlavy. Napravnením krčnych stavcov, hlavne stavca C1 Atlas sa uvolní krvný obeh a dochádza k úľave.

Skolózia, kyfóza, lordóza

Postupné vyrovnávanie vykrivenia chrbtice, bez nutnosti aplikovania tyčí operačne.

Bolesti sánky, zubov, uší či zápal trojklanného nervu

Na terapii sa dáva do správnej pozície sánka, krčne stavce a uvoľnuje tok energie v hlave.

Lakeť

Bolesti lakťa sa nazývajú golfovým či tenisovým lakťom. Problém býva v nesprávnej pozícii lakťovej kosti a vretenej kosti, ale dosť často aj v ramennom kĺbe.

Koleno, bolesti, menisky a cysty

Bolesť kolena môže spôsobovať nesprávna pozícia bedrového kĺbu, obličiek , panvy a kostrče. Na terapii sa rieši napravenie obličiek a panvy, potom sa vyrovnáva bedrový kĺb, členky, a nakoniec samotný kolenný kĺb.  Tieto nerovnosti priečia kosti fibula a tibia v kolene. Ak je to potrebné rieši sa pozícia jabĺčka a meniskov.

Dýchanie, bolesť na hrudi, problémy so srdcom

Na terapii sa rieši blokácia rebier, či náprava hrudných stavcov vo ventrolistéze(vpadnuté) a hrudnej kosti(sternum). No tiež pozícia kľučnej kosti.

Bolesť brucha, problematické trávenie, zápaly v močových cestách, bolestivá a problematická menštruácia

Spadnuté orgány či spazmy v bruchu môžu byť príčinou bolesti. Na terapii sa odstráňujú ťažkosti v brušnej dutine.

chiroworks-brucho
chiroworks-koleno
Formulár

Objednajte si termín

Kontaktný formulár