Možnosti terapie Chiroworks

Odstránenie bolesti pomocou Chiroworks

Pri odstránení bolesti pomocou Chiroworks sa pristupuje k organizmu ako celku, identikuje sa príčina nerovnováhy v tele, a tá môže byť často úplne odlišná od miesta kde sa bolesť prejavuje. Chiroworks terapeut využíva znalosť anatómie a vnútorných telesných procesov na trvalé odstránenie bolesti a hlavne príčiny daného problému.

Bolesť chrbtice, seknutia

Bolesť chrbtice môže byť spôsobená nerovnosťami v chrbtici a panve. Na terapii sa vyrovnajú stavce, panva, rebrá a vnútorne orgány, ktoré sú častým spúšťačom bolestí v chrbte.

Členok a achilovka

Bolestivé členky a achilovka sú často spôsobené nerovnostiami v celom tele. Na terapii sa vyrovná najprv chrbtica, panva, bedrove klby, kolena a nakoniec až samotné členky.

Bedrový klb

Problémy s chodením či bolesti triesla. Ale aj problémy s pohlavnými organmi. Na terapii sa rieši panva, krížove stavce, pohlavné orgány a následne sa dáva bedrový klb do správnej pozície.

Syndróm karpálneho tunela

Na vyriešenie karpáneho tunela je dôležité spriechodniť tok energie v celej ruke. Rieši sa pozícia krčných stavcov, lopatiek, lakťa no takisto aj zapästie a kosti na ruke.

Chronické ťažkosti

Chronická angína, dutiny či iné chronické ťažkosti.

Bolesti ramena

Problémy s ramenom môžu byť spôsobené spadnutou lopatkou, vyrotovanými krčnými a hrudnými stavcami, nesprávnou pozíciou kľúčnej kosti, ale aj samotným ramenným klbom, ktorý býva mimo púzdra.

Hallux a bolestivé palce na nohe

Bolesti v tejto oblasti môžu byť spôsobené nesprávnou pozíciou priehlavkových kostičiek v chodidle. Malé vybočenie už môže znamenať veľké bolesti.

Závrat, vertigo, migréna

Krčné stavce, ktoré sú v blokáde bránia krvnemu obehu do hlavy. Napravnením krčnych stavcov, hlavne stavca C1 Atlas sa uvolní krvný obeh a dochádza k úľave.

Skolózia, kyfóza, lordóza

Bolesti sánky, zubov, uší či zápal trojklanného nervu

Na terapii sa dáva do správnej pozície sánka, krčne stavce a uvoľnuje tok energie v hlave.

Lakeť

Bolesti lakťa sa nazývajú golfový či tenisovým lakťom. Problém býva v nesprávne pozícii lakťovej kosti a vretenej kosti.

Koleno, bolesti, menisky a cysty

Bolesť kolena môže spôsobovať nesprávna pozícia obličiek a panvy. Na terapii sa rieši napravenie obličiek a panvy, potom sa vyrovnáva bedrový kĺb, členky, a nakoniec samotný kolenný kĺb. Tieto nerovnosti priečia kosti fibula a tibia v kolene. Niekedy je problém aj v jabĺčku.

Dýchanie, bolesť na hrudi, problémy so srdcom

Na terapii sa rieši blokácia rebier, či náprava hrudných stavcov vo ventrolistéze(vpadnuté) a hrudnej kosti(sternum). No tiež pozícia kľučnej kosti.

Bolesť brucha, problematické trávenie, zápaly v močových cestách...

Spadnuté orgány či spazmy v bruchu môžu byť príčinou bolesti. Na terapii sa odstráňujú ťažkosti v brušnej dutine.

chiroworks-brucho
chiroworks-koleno
Formulár

Objednajte si termín

Kontaktný formulár